Telefon   +48 447573555

Mail  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontakt z firmą POLTANK

Zapraszamy do kontaktu. Nasi doradcy chętnie opowiedzą o szczegółach oferty. Jesteśmy przekonani, że znajdziemy rozwiązanie spełniające nawet najbardziej wyśrubowane oczekiwania.

Masz pytania? Napisz lub zadzwoń do nas

Tomaszówek

Pełnomocnicy właścicieli


Daria Nowak:

tel 447573555, 443067770,
e-mail: d.nowak@poltank.pl


Sławomir Ścibiorek:

tel 447573505, 601051345,
e-mail: s.scibiorek@poltank.pl

NIP

 

 

Kadry


Bogumiła Grałek:

tel. 447573555, 443067772
e-mail: b.roman@poltank.pl

NIP

 

Biuro


Bogumiła Grałek:

tel. 447573555, 443067772,
e-mail: b.roman@poltank.pl


Mariola Schmalzried:

tel. 447573555, 443067774,
e-mail: m.schmalzried@poltank.pl


Kinga Jurek:

tel. 447573555,
e-mail: k.jurek@poltank.pl


Katarzyna Królikowska:

tel: 447573555
e-mail: k.krolikowska@poltank.pl


Kamila Baran:

tel: 447573555,
e-mail: k.baran@poltank.pl

NIP

 

 

Oddział Białystok

SPEDYCJA


Piotr Ryszkowski:

tel. 858777425, 513009669,
mail: p.ryszkowski@poltank.pl


Rafał Kulesza:

tel. 858777525,
mail: r.kulesza@poltank.pl


Mateusz Ryszkowski:

tel. 858777436,
mail: m.ryszkowski@poltank.pl


Igor Kapłanow:

tel. 858777526,
mail: i.kaplonow@poltank.pl


Patrycja Melka-Szomko:

tel. 858777523,
mail: p.melka@poltank.pl


Zofia Hryniewicka:

tel. 858777459
mail: z.hryniewicka@poltank.pl

NIP

 

BIURO


Joanna Ryszkowska:

tel. 858739227
mail: j.ryszkowska@poltank.pl 


Katarzyna Daszuta:

tel. 858739226,
mail: k.daszuta@poltank.pl

NIP

 

Adres
Tomaszówek 1A,
26-332 Sławno

Oddział
ul. Transportowa 16 m 43
15-673 Białystok

NIP

 

Zadzwoń
TEL: +48447573555
FAX: +48447573556

ikona telefonu

 

NIP
7681825951

NIP

 

Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane