Telefon   +48 447573555

Mail  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontakt z firmą POLTANK

Zapraszamy do kontaktu. Nasi doradcy chętnie opowiedzą o szczegółach oferty. Jesteśmy przekonani, że znajdziemy rozwiązanie spełniające nawet najbardziej wyśrubowane oczekiwania.

Masz pytania? Napisz lub zadzwoń do nas

Biuro Tomaszówek

Bogumiła Grałek:
tel. 447573555, 443067772,
e-mail: b.roman@poltank.pl

Mariola Schmalzried:
tel. 447573555, 443067774,
e-mail: m.schmalzried@poltank.pl

Kinga Jurek:
tel. 447573555,
e-mail: k.jurek@poltank.pl

Dawid Ptasiński:
tel. 447573555, 609826644,
e-mail: d.ptasinski@poltank.pl

NIP

 

Pełnomocnicy właścicieli

Daria Nowak:
tel 447573555, 443067770,
e-mail: d.nowak@poltank.pl

Sławomir Ścibiorek:
tel 447573505, 601051345,
e-mail: s.scibiorek@poltank.pl

NIP

 

Kadry

Małgorzata Ksyta:
tel. 447573555,
e-mail: kadry@poltank.pl

NIP

 

BIURO BIAŁYSTOK

Joanna Ryszkowska:
tel. 858739227
mail: j.ryszkowska@poltank.pl

Katarzyna Daszuta:
tel. 858739226,
mail: k.daszuta@poltank.pl

NIP

 

SPEDYCJA

Piotr Ryszkowski:
tel. 858777425, 513009669,
mail: p.ryszkowski@poltank.pl

Rafał Kulesza:
tel. 858777525,
mail: r.kulesza@poltank.pl

Mateusz Ryszkowski:
tel. 858777436,
mail: m.ryszkowski@poltank.pl

Igor Kapłanow:
tel. 858777526,
mail: i.kaplonow@poltank.pl

Patrycja Melka-Szomko:
tel. 858777523,
mail: p.melka@poltank.pl

NIP

 

Adres

Tomaszówek 1A,
26-332 Sławno

Oddział
ul. Transportowa 16 m 43
15-673 Białystok

NIP

 

Zadzwoń

TEL: +48447573555

FAX: +48447573556

ikona telefonu

 

NIP

7681825951

NIP

 

Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane